Producent

Auto-CUBY
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

84-241 Gościcino
ul. Przemysłowa 2
woj. pomorskie
POLSKA

email:  autocuby@autoinet-media.com.pl
Sąd Rejonowy Gdańsk ? Północ w Gdańsku
Wydział VIII Gospodarczy ? KRS
Nr KRS: 0000382450
NIP:588 237 59 04

Kapitał zakładowy: 5.000 zł
Pozostały kapitał własny: 771.345 zł

biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00 do 16.00

SEKRETARIAT

Magdalena Wieczorkiewicz
sekretariat@autoinet-media.com.pl
tel.gsm +48 509 388 082
tel.: +48 58 572 33 00
fax: +48 58 572 41 70

DZIAŁ HANDLOWY

Marek Truszkowski
marek.t@autoinet-media.com.pl
tel.gsm +48 501 090 473

Adam Nosiński
adam.n@autoinet-media.com.pl
tel.gsm +48 500 118 058

Tymoteusz Prałat
tymoteusz.p@autoinet-media.com.pl
tel.gsm +48 509 388 022

OBSŁUGA KLIENTA

 Dominika Kolmetz
dominika.k@autoinet-media.com.pl
tel.gsm +48 501 023 111

SERWIS

Paweł Niczypor
service@autocuby.eu
tel.gsm +48 533 351 150

KIEROWNIK SERWISU
Mieczysław Myszka
mietek.m@autoinet-media.com.pl
tel.gsm +48 500 118 070

DYREKTOR

Jacek Kiedrowicz
jacek.k@autoinet-media.com.pl
tel.gsm +48 500 118 088

KSIĘGOWOŚĆ

Barbara Albecka
basia.a@autoinet-media.com.pl
tel.gsm +48 533 351 153

MAGAZYN

Grzegorz Orłowski
grzegorz.o@autoinet-media.com.pl
tel. +48 58 572 33 00 w. 30

Dawid Wyrozumski
magazyn@autoinet-media.com.pl
tel. +48 58 572 33 00 w. 30

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.