Distributore

Dealers

ITALIA

Giancarlo Ajani, email: giancarlo.a@autocuby.it

Mobil: +39 347 9390303

Dealers

SPAGNA

Auto-CUBY Spain, Calle Capurutxo 19b, la font de la figuera, 46630 valencia

Angelika Czachor, email: angelika.c@autocuby.es

Mobil: 0034 692 832 139   Mobil: 0048 532 282 288

Dealers

FINLANDIA

Auto CUBY BUS Finland, Rydöntie 12b 20360 Turku

Jukka Pukara, email: jukka@autocuby.fi

Mobil: +358 400 817066

Dealers

NORVEGIA

Bussinvest Norge AS, PB 559 2057 Jessheim

Tom-Erik Osterud, email: tom-erik@autocuby.no

Mobil: +47 982 14 300

Dealers

NORVEGIA

Bussinvest Selje

John Hamre-Terje, email: john@autocuby.no

Mobil: +47 412 56 946

Dealers

NORVEGIA

BusTrading Norway

Odd Gilje, email: odd@autocuby.no

Mobil: +47 906 03 230

Dealers

GERMANIA

G&G Automobilhandels Gmbh

Darius Gruba, email: info@exclusiv-bus.de

Mobil: +49 171 744 80 78

Dealers

SVEZIA

Allt i Buss AB,

Tommy Ljungqwist, email: tommy@alltibuss.se

Mobil: +46(0)70-921 16 11

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.